loader
  • Gazipaşa Mehteran Takımı Açılışlara Katılıyor

    Gazipaşa Mehteran Takımı Açılışlara Katılıyor

Gazipaşa Mehteran Takımı Açılışlara Katılıyor

Gazipaşa Mehteran Ekibi çevreden birçok insanında izleyici olarak katıldığı gösterimler gerçekleştirdi. Ekip Başkanı Sıtkı Altuner “Türk Kültürünün en önemli unsurlarından olan mehteran ile bölgemizdeki faaliyetlerde sahne almaktayız.

Gazipaşa Mehteran Takımı Açılışlara Katılıyor
 
Gazipaşa Mehteran takımı, Alanya’da birçok işyerinin açılışına katıldı. Mehteran takımı, açılışa katılanları marşlarla karşılıyor. 
 
GAZİPAŞA Mehteran Takımı geçtiğimiz hafta Alanya’da birçok açılış töreninde sahne aldı. Kalabalık bir kadroyla Alanya’daki açılışlarda sahne alan ekip izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Mehteran Takımı ekip sorumlusu Sıtkı Altuner başkanlığındaki açılış yerlerine yürüyüş ve marşlar eşliğinde geldi.
 
Alanya’da yeni mekanların açılışına renk katan Gazipaşa Mehteran Ekibi çevreden birçok insanında izleyici olarak katıldığı gösterimler gerçekleştirdi. Ekip Başkanı Sıtkı Altuner “Türk Kültürünün en önemli unsurlarından olan mehteran ile bölgemizdeki faaliyetlerde sahne almaktayız.
 
Bölgemizdeki kültürel faaliyetle Gazipaşa ekibi olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz. Her gün daha iyi bölgemize sunmak için ekibimizle birlikte çalışlarımızı sürdürmenin gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Foto Galeri Haberleri