loader

Gazipaşada Emlak & Gayrimenkul

Gazipaşa’da Neler Yapılabilir? Gazipaşada yatırım için kimden hizmet alabilirim diyenler için Uluslararası bir yatırımcının karşılaşabileceği risklerin minimum düzeyde olduğu Gazipaşa ilçemizde yapılabilecek yatırımları 3 kalemde özetleyebilirim. Gazipaşa’da Turizm Yatırımları, Gazipaşa’da Gayrimenkul Yatırımları, Gazipaşa’da Tropikal Bahçe Yatırımları...
Villa In Gazipasa...

Villa In Gazipasa...

Gazipaşa used to be a village now, but now there are excellent places from Gazipaşa people who have title deeds in areas that are neighborhoods. These limited number of titled lands shine like..

Gazipaşa ‘da Villa...

Gazipaşa ‘da Villa...

Gazipaşada villa almak isteyenlerin çoğunluğuda yeşilin ve doğanın korunması açısından yapılanları ve yapılması gerekenler hakkında konuşuyor. Hatta villa yatırma düşüncesi olan yatırımcılar...

What Investors Want In Gazipaşa

What Investors Want In Gazipaşa

We already have a rich investor marina, an intercity road that a smart investor wants, an airport that a sensible investor wants, thank goodness. These three assets are the most important..

Gazipaşa ‘da Yatırımcı Ne İster...

Gazipaşa ‘da Yatırımcı Ne İster...

Gazipaşa’ya yerleşmek isteyen 50 yaş üstü yatırımcı insaların misafir -perverliğini, gecenin sessizliğini ve doğanın verdiği enerjiyi görmek ve yaşamak ister. Doğal hayatı bozulmamış, caddelerin..

Real Estate Prices In Gazipaşa…

Real Estate Prices In Gazipaşa…

House Prices, Flat Prices, Pool Villas, Land Prices, Seafront Villa Lands, Sea View Site Lands in Gazipaşa. Investor Real Estate offices. investment options, sensible investment options..

Gazipaşa’da Emlak Fiyatları…

Gazipaşa’da Emlak Fiyatları…

Gazipaşa’da Ev Fiyatları, Daire Fiyatları, Havuzlu Villalar, Arsa Fiyatları, Denize Sıfır Villa Arsaları, Denizi Gören Site Arsaları. Yatırım danışmanlığı yapan emlak ofisleri. yatırım seçenekleri, yatırım fırsat

Gazipasa Investment Consultancy

Gazipasa Investment Consultancy

I can summarize the investments that can be made in our Gazipaşa district, where the risks that an international investor may face are at a minimum level, in 3 items. Tourism Investments ..

Gazipaşa Yatırım Danışmanlığı

Gazipaşa Yatırım Danışmanlığı

Uluslararası bir yatırımcının karşılaşabileceği risklerin minimum düzeyde olduğu Gazipaşa ilçemizde Turizm Yatırımları, Gazipaşa’da Gayrimenkul Yatırımları, Tropikal Bahçe Yatırım..

Gazipaşa'da Yatırımcı Ne ister?
Ahmet ÖZDEMİR
 
Akdeniz’in incisi Gazipaşa adeta gelinlik bir kızın elinde boş bir mendil gibi hayallerindeki en güzel motifler ile işlenmeyi bekliyor. Antalya’nın en DOĞAL ilçelerinden olan Gazipaşa adeta bir sessiz cennet.
 
Gerek tarihi dokusu, gerekse insanların misafirperver tutumu ile Gazipaşa’da ilkleri gerçekleştirecek cesur, mantıklı, makul, gelecek garantisinde belirlenmiş hedeflerine emin adımlar ile ulaşacak yatırımcılarını bekliyor.
 
Peki Yatırım İçin Neden Gazipaşa?
 
2021 yılında dünyada uluslararası trendler dikkate alındığında özellikle kovid-19 sürecinden sonra ülkelerin halen ekonomileri dalgalı süreçler izlemektedir. Yapılacak olan yatırımlar yatırımcıların araştırmaları ve sonuç beklentisi dahi tam olarak fizibilite haline getirilememektedir.
 
Günümüzde ilgili ülkelerde halen inişli çıkışlı ekonomiler devam ederken, yatırımcılar kendilerine sunulan belirtilmiş kesin hedeflere inanmakta zorluk yaşamaktadırlar.
 
Gazipaşa'da Yatırımcı ne ister?
Antalya Gazipaşada Emlak & Gayrimenkul Piyasasında mantıklı bir yatırımcı öncelik le hem kendisinin hem de misafirlerinin rahat bir şekilde seyahat edebileceği ve kendini güvende hissedeceği şehir ister.
 
Profesyonel bir yatırımcı yatırımını tanıtmak yada pazarlamak için deniz yolu, kara yolu ve hava yolu ister.
 
Gazipaşa’da bunlar mevcut. Yani d-400 karayolu şehrin merkezinden geçer, Alanya Gazipaşa hava limanı Gazipaşa şehir merkezine 5 dakika mesafededir, Gazipaşa yat limanı ise yine Gazipaşa şehir merkezine maksimum 3 dakika mesafededir.
 
Gazipaşa 51.000 nüfusu ile zaten küçük bir şehirdir. Zaten Gazipaşa’nın bir ucundan diğer ucu araba ile 5 dakika dahi sürmez. Diyeceksiniz ki bu kadar küçük bir şehirde nasıl olurda hem şehirlerarası karayolu, hem havalimanı hem de yat limanı olabilir?
 
İşte Gazipaşa’yı vazgeçilmez yapan unsurlardan biri de budur.
 
Gazipaşa’da Neler Yapılabilir?
Gazipaşada yatırım için kimden hizmet alabilirim diyenler için Uluslararası bir yatırımcının karşılaşabileceği risklerin minimum düzeyde olduğu Gazipaşa ilçemizde yapılabilecek yatırımları 3 kalemde özetleyebilirim. 
 
* Gazipaşa’da Turizm Yatırımları,
* Gazipaşa’da Gayrimenkul Yatırımları,
* Gazipaşa’da Tropikal Bahçe Yatırımları,
 
Son derece güvenli, çoğunluğu Gazipaşa yerli halkının oluşturduğu ilçemizde Gazipaşada resmi dairelerden bir ilçede olması gereken tamamı mevcut olup her türlü resmi alım-satım, devir işlemleri yapılabilir. Ayrıca gerek tatil için gerekse iş gezilerinde günübirlik konaklayabilmek için en iyi Gazipaşa otelleri mevcuttur.
 
 
Alanya’ya karayolu ile 20 dakika olan şirin ilçemizden hatta lüks olacak ama günübirlik uçakla İstanbul yada Ankara’ya gidip gelebilirsiniz. Bu imkanlara sahip Türkiye’de ilçe sayısı yok denecek kadar azdır. 
---Makalenin devamı için "Gazipaşa Yatırım Danışmanlığı" Linkini tıklayınız.