loader
Gazipaşa Yeşilyurt Mahallesinde Buğday Hasadı Başladı…

Gazipaşa Yeşilyurt Mahallesinde Buğday Hasadı Başladı…

Gazipaşalı Halil ve Mehmet Ay kardeşler Yeşilyurt mahalle arazisi engebeli olduğu için orağı alıp buğday hasadını yapmaya başladı. Normal zamandan erken...

Gazipaşa Yeşilyurt Mahallesinde Buğday Hasadı Başladı…
GH- Sadi GÜR
 
Gazipaşa Yeşilyurt Mahallesinde Buğday Hasadı Başladı…Gazipaşa’ya bağlı Yeşilyurt mahallesinde buğday hasadı başladı.  Antalya Gazipaşada ziraat ve tarımı ciddi anlamda etkileyen Hava sıcaklığının aniden yerini serin bir havaya bırakırken mahallelilere fırsat doğdu.  
 
Antalya Gazipaşa Yeşil mahallesinde Halil ve Mehmet Ay kardeşler ramazan zamanda sıcak giden hava sebebiyle ekini hasat etmek güç.
 
Buğday hasadını hava sıcaklığının düşmesini fırsata çeviren Halil ve Mehmet Ay kardeşler arkadaşlarıyla birlikte ekin tarlasının yolunu tutu. 
 
Gazipaşalı Halil Ay ve Mehmet Ay kardeşler Yeşilyurt mahalle arazisi engebeli olduğu için orağı alıp buğday hasadını yapmaya başladı.
Gazipaşa Yeşilyurt Mahallesinde Buğday Hasadı Başladı…
Normal zamandan erken olan ve Gazipaşa haberler ile paylaşılan ekin hasadında; Halil Ay ve Mehmet Ay kardeşler buğday hasadının bize göre tam zamanı, sıcaklar gelmeden hasadı yapalım dedi…

 Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı