loader
Başkan Çelik; Tarımsal Sulama Ücretleri Düşürüldü...

Başkan Çelik; Tarımsal Sulama Ücretleri Düşürüldü...

Antalya ZIraat Odası Başkanlarının Tarım bakanı, DSİ İl müdürü ile meclise giderek gerekli görüşmeler yapılmış olup dönüm başına olan tarımsal sulama ücretleri.....

Gazipaşa ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik Açıklamasında;
Tarımsal sulama sularının dönüm başına ücretleri 2018-2019 yıllarında yaklaşık %90 yakın yükseltilerek çiftçilerimizi zor durumda bırakmıştır. 
 
Genel Başkanımız Sayın Ş.Şemsi BAYRAKTAR'ın girişimleri sonucunda Antalya ZIraat Odası Başkanlarının Tarım bakanı, DSİ İl müdürü ile meclise giderek gerekli görüşmeler yapılmış olup dönüm başına olan tarımsal sulama ücretleri düşürülmüştür. 
 
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanımız Sayın Ş.Şemsi BAYRAKTAR'a, Antalya DSİ İl Müdürüne, Tarım bakanımıza ve Millet Vekillerimize teşekkürlerimi sunarım. Antalya Gazipaşalı Üreticilerimize hayırlı olsun ve bereketli bir yıl geçirmenizi temenni ederim. Dedi.
 
Bu Linkleri Tıklayarak Gazipaşada Gezilecek Yerler ve Gazipaşa Restoranları Haberlerimizi'de İnceleyebilirsiniz…


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı