loader
Ziraat Odası Üyelerimize Fidan Satışlarımız Başladı...

Ziraat Odası Üyelerimize Fidan Satışlarımız Başladı...

Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik, oda üyelerine en iyi hizmeti vermeye devam edecek 'lerini belirtti. Ziraat Odası fidanlığına tropikal meyve...

Ziraat Odası Üyelerimize Fidan Satışlarımız Başladı...
 
Gazipaşa Ziraat Odası Üyelerine daha uygun fiyatlar ile fidan satacaklarını ifade eden Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik Gazipaşada ziraat ve tarımın daha fazla gelişmesi icin  oda fidanlığında satışların başladığını duyurdu.
 
Ziraat Odası Üyelerimize Fidan Satışlarımız Başladı
Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik, oda üyelerine en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini belirtti. Ziraat Odası fidanlığına tropikal meyvelerden pasiflora fidanı, mandalina fidanı, portakal fidanı, limon fidanı, harnup fidanı, yeni dünya fidanı, hicaz narı fidanı, çekirdeksiz nar fidanı, badem fidanı, elma fidanı, armut fidanı, zeytin fidanı, kiraz fidanı, fındık fidanı, üzüm fidanı, kumkuat fidanı, kestane fidanı ve çeşitli meyve fidanları getirilerek satışa sunuldu. 
 
Ziraat Odası Üyelerimize Fidan Satışlarımız Başladı
Antalya Gazipaşahaberler Olarak Edindiğimiz bilgiye göre;
Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik açıklamasında fidan ihtiyacı olan çiftçilere fidanların oldukça uygun fiyatlardan verileceğini duyurdu.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler