loader
Antalya Çevresinde Çok Kuvvetli Yağış Bekleniyor !!!

Antalya Çevresinde Çok Kuvvetli Yağış Bekleniyor !!!

Antalya Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik ocak ayının son haftasında çiftçilerimizin dikkat etmesi gereken hava şartları konusunda bir açıklamada...

Antalya Çevresinde Çok Kuvvetli Yağış Bekleniyor !!!
 
Antalya Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik ocak ayının son haftasında çiftçilerimizin dikkat etmesi gereken hava şartları konusunda bir açıklamada bulundu.
 
Başlama Zamanı : 30.01.2021 08:00 TSİ
Bitiş Zamanı :31.01.2021 02:00 TSİ
 
Antalya Gazipaşa Haberler Olarak Edindiğimiz Bilgilere Göre Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik Açıklamasında:
 
Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; yarın (Cumartesi) sabah saatlerinden itibaren Antalya’nın batısında:
 
Yağış ile ilgili hazırlıklarda Gazipaşada ziraat ve tarım ile ilgilenen çiftçilerimizin 
 
Antalya ilçelerinde özellikle Tropikal Meyveler konusunda :
 
(Kaş, Demre, Finike, Kumluca, Elmalı) kuvvetli (21-50 kg/m²), öğleden sonra ise doğu ilçelerinde (Manavgat, Akseki, İbradı, Alanya, Gündoğmuş, Gazipaşa) çok kuvvetli (20-75 kg/m²), Gazipaşa, Alanya, Gündoğmuş ilçelerinde yer yer aşırı (100 kg/m² üstü) gürültülü sağanak yağış bekleniyor. 
 
Meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, dolu, kıyı kesimlerde hortum oluşması ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Dedi...


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler