loader
Avokado İçin

Avokado İçin "interaktif" Çalıştay Düzenlenecek

Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Antalya Tarım Konseyi ve Antalya Ticaret Borsası işbirliğinde, 21-25 Mart 2022 tarihleri arasında ‘İnteraktif Avokado E-Çalıştayı..

Avokado İçin "interaktif" Çalıştay Düzenlenecek
 
GAZİPAŞA’DA üretimi giderek yaygınlaşan avokado için interaktif çalıştay düzenlenecek. 
 
Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Antalya Tarım Konseyi ve Antalya Ticaret Borsası işbirliğinde, 21-25 Mart 2022 tarihleri arasında ‘İnteraktif Avokado E-Çalıştayı’ yapılması planlanmaktadır. 
 
Çalıştaya Antalya, Hatay, Adana, Mersin, Muğla, İzmir, Bursa, İlleri’nden uzman ve akademisyenler ile sektör temsilcileri panelist olarak katılacaktır. 
 
Ayrıca 22 Mart tarihinde ise; Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güney Afrika, İngiltere, İsrail ve İspanya’dan uzman ve akademisyenler panelist olarak katılacaktır. Çevrimiçi olarak gerçekleşecek çalıştayın kesinleşen programı belli oldu. 
 
çalıştaya Zoom Programı üzerinden katılım sağlamak için; https://antalyaborsa.link/Avokado adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.  
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler