loader
Gazipaşa Sokaklarında Corona Virüs Temizliği Yapıldı

Gazipaşa Sokaklarında Corona Virüs Temizliği Yapıldı

Cumhuriyet Meydanı, Mehmet Oğuz Bulvarı, Şehit Süleyman Gür Caddesi ve Rasih Kaplan Caddesi başta olmak üzere birçok cadde...

Gazipaşa Sokaklarında Corona Virüs Temizliği Yapıldı 
 
Gazipaşa Belediyesi, küresel bir tehdit olan koronavirüse karşı başlattığı temizlik ve dezenfekte çalışmalarını cadde ve sokaklara taşıdı.
 
Gazipaşa Belediyesi, cadde, sokak ve çöp konteynerlerini deterjanlı sularla yıkadı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, dezenfekte işlemlerini vatandaşların yoğun olarak bulunduğu cadde ve sokaklarda sürdürüyor.  
 
Dün Cumhuriyet Meydanı, Mehmet Oğuz Bulvarı, Şehit Süleyman Gür Caddesi ve Rasih Kaplan Caddesi başta olmak üzere birçok cadde ve sokakta temizlik çalışması yapıldı. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Başkan Yardımcıları Ahmet Kalaycı ve Adem Kaya ile birlikte çalışmaları yakından takip etti.
 
Koronavirüsle mücadele kapsamında başlattıkları önleyici tedbirlerin büyük bir titizlikle devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, cadde ve sokaklarda, çocuk oyun parklarında, camilerde, belediye hizmet birimlerinde dezenfekte işlemlerinin devam ettiğini söyledi. 
 
Başkan Yılmaz, virüsle mücadelede her türlü önlemi aldıklarını belirterek, “Belediye olarak özellikle ortak kullanım alanları olan park, cadde ve sokaklarda bütün çalışmalarımızı eşzamanlı olarak yürütüyoruz. 
 
Vatandaşlarımızın da bireysel olarak bu konuda uygulayacağı pek çok tedbir var.
 
Özellikle koronavirüsünden korunmak için Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan korunma tedbirleri hiçbir şekilde ihmal edilmeden uygulanmalı. Devlet, vatandaş birlikteliği ve işbirliği ile bu salgının üstesinden geleceğimize inanıyorum. Yeter ki, herkes üzerine düşeni yapsın” dedi.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Yorumlar

  • Yorumlayan: Orhun Uysal
    28.3.2020 Email: orhunuysal17********

    Temizlik ve hijyen acisinden çok güzel bir calışma olmuş. Devaminin gelmesini bekleriz :)

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı