loader
Gazipaşa Kral Koyu Yolu Asfaltlanıyor

Gazipaşa Kral Koyu Yolu Asfaltlanıyor

Gazipaşa Güneyköy Mahallesi’nde bulunan doğa harikası Kral Koyu (Delik Deniz) her geçen gün daha fazla misafir tarafından keşfediliyor. Ziyaretçi akınına uğrayan bölgedeki yaklaşık 4 kilometrelik zorlu..

Gazipaşa Kral Koyu Yolu Asfaltlanıyor
 
Gazipaşa Belediyesi, Güneyköy Mahallesi Nohut Yeri Mevkii’nden Kral Koyu’na kadar devam eden yolu asfaltlıyor
 
GAZİPAŞA Belediyesi tarafından Güneyköy Mahallesi Nohut Yeri Mevkii’nde başlatılan asfalt ön hazırlık çalışmaları tamamlandı. Perşembe günü asfalt serimine başlanan Kral Koyu yolunda asfalt çalışmaları yarın tamamlanacak. Asfalt çalışmalarının ardından beş gündür trafiğe kapalı olan yol ulaşıma açılacak.
 
Gazipaşa Güneyköy Mahallesi’nde bulunan doğa harikası gazipaşada gezilecek yerlerden Kral Koyu (Delik Deniz) her geçen gün daha fazla misafir tarafından keşfediliyor. 
 
Ziyaretçi akınına uğrayan bölgedeki yaklaşık 4 kilometrelik zorlu yolda, Gazipaşa Belediyesi ekipleri geçtiğimiz günlerde genişletme ve düzenleme çalışması başlatmıştı. Hazırlık aşamaları tamamlanan yolda, Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Perşembe günü sabah saatlerinde asfalt serimine başlandı. 
 
Alanya Müze Müdürlüğü gözetiminde Güneyköy Mahallesi’nde başlatılan asfalt seriminin kısa sürede tamamlanması bekleniyor.
 
Başkanlar Çalışmaları Yerinde İnceledi
 
Güneyköy Mahallesi Nohut Yeri Mevkii’nde başlatılan çalışmaları, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve CHP İlçe Başkanı Yavuz Demir yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında konuşan Belediye Başkanı Yılmaz, sorunları çözmek için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanı Yılmaz, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Güneyköy Mahallesi Nohut Yeri Mevkii’nde asfalt serimine devam ediyor. 
 
Gazipaşa Kral Koyu Yolu Asfaltlanıyor
 
Burası hem doğası hem de tarihiyle çok değerli bir mahallemiz. 
 
Kral Koyu, Güney Kalesi ve kazı çalışmalarıyla her gün binlerce misafir ağırlayan mahallemizdeki yol sorununu bir an önce çözmek istedik. Yol genişletme ve alt yapı hazırlıklarımızı tamamladık. Ekip arkadaşlarımız asfalt serimine başladı. Kısa bir süre içerisinde asfalt serimini tamamlayacağız. Hem mahalle halkımıza hem de dışarıdan gelen misafirlerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
Muhtar Küçükballı’dan Hizmet Teşekkürü
 
Güneyköy’de yapılan çalışmalara teşekkür eden Mahalle Muhtarı Yahya Küçükballı, “Sayın Belediye Başkanım, değerli emektar belediye çalışanlarımız emeğinize sağlık. Güneyköy Mahallem ve Gazipaşa adına çok teşekkür ederim. Gazipaşa’nın gözbebeği delik denize(kral koyu) kadar uzanan yollarda genişleme ve güzel bir alt yapı çalışması oldu. Şimdi de asfaltımız yapılıyor. Mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ederim” dedi.
 
Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Güneyköy Mahallesi Nohut Yeri Mevkii’nde devam eden çalışmaların yapıldığı yolun, yarına kadar trafiğe kapalı olacağı bilgisi verildi.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler