loader

Sağlıkçılardan "Evde Kal" Çağrısı...

Gazipaşa Devlet Hastanesi çalışanları koronavirüsle mücadele kapsamında vatan -daşlara ‘Evde kal’ çağrısı yaptı. Gazipaşa Devlet Hastanesi...

Gazipaşalı Sağlıkçılardan "Evde Kal" Çağrısı...
 
Gazipaşa Devlet Hastanesi çalışanları koronavirüsle mücadele kapsamında vatandaşlara ‘Evde kal’ çağrısı yaptı. Gazipaşa Devlet Hastanesi Acil Polikliniği nöbetçileri,  koronavirüs (KOVİD-19) ile mücadele kapsamında vatandaşlara ‘Evde kal’ mesajı verdi. 
 
Sağlık çalışanları ellerindeki kâğıtlara yazdıkları, ‘Biz sizin için burada kalıyoruz, sen de bizim için evde kal Türkiye’ yazısı ile çekildikleri fotoğrafla tüm ilçe halkına mesaj yolladı. Hastane çalışanları, “Bizler, Gazipaşa Devlet Hastanesi Acil Polikliniği nöbetçileriyiz. 
 
 
Yaklaşık 3 ay önce Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs Çin’le birlikte dünyayı sardı. 
 
Binlerce insan öldü, binlercesi hastalıkla mücadele ediyor. Türkiye olarak biz sağlık çalışanları bu hastalıkla mücadele ediyoruz. Halkımızdan koronavirüs ile ilgili tedbirlere uymalarını rica ediyoruz” dediler.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı