loader
Fen İşleri Taşınacak

Fen İşleri Taşınacak

Gazipaşa belediye binamız çok küçük kalıyor. Birimlerden bir kısmını buraya alabilirsek, orada da birkaç oda boşaltırız. Çalışan arkadaşları rahatlatırız. Fen İşlerini buraya alacağız...

Fen İşleri Taşınacak
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz açıklamasında;
Gazipaşa Belediyesi’nin kendi imkanlarıyla Fen İşleri Müdürlüğü için yeni bina yapıldığına dikkat çeken Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu binayı da kendi imkanlarımızla yaptık. Gazipaşa Belediyesi 50 bin nüfuslu ilçeye hizmet verebilecek kapasitede değil. 
 
Gazipaşa Belediye binamız çok küçük kalıyor. Birimlerden bir kısmını buraya alabilirsek,  orada da birkaç oda boşaltırız. Çalışan arkadaşları rahatlatırız. Fen İşlerini buraya alacağız. Başkan yardımcım burada olacak. Kademeyi de burayı da kontrol edecek. 
 
Kademenin de etrafını güvenli bir şekilde çevirip, giriş çıkışları kontrol altına alacağız. Benim kademenin ortasından giriyor özel araçlar, araç muayene istasyonuna gidiyor. Arkadaki caddeyi yaptık ki artık araç muayene istasyonunun giriş çıkışı bu cadde üzerinden olsun. İleride de eski mezbaha binasına veterinerlik kliniği açacağız. 
 
Orayı da bu sene yapacağız. Veterinerlikte buradan çalışacak. Bir bekçim olacak. Dışından kimse buraya ayak atamayacak. Güvenlik kamerasını gerekli  her şeyi yerleştireceğiz. Çünkü bütün lojistik malzemelerimiz burada.”
 
Gazipaşa Haberler Olarak Tavsiye Linklerimiz;
Bu Linkleri Tıklayarak Gazipaşada Gezilecek Yerler ve Gazipaşada Âdet Ve GeleneklerGazipaşa Mutfak Kültürü Haberlerimizi'de İnceleyebilirsiniz… 

 Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı