loader
Gazipaşa-Alanya Havalimanı 'ndan Oslo Uçuşlarının Başladı

Gazipaşa-Alanya Havalimanı 'ndan Oslo Uçuşlarının Başladı

Gazipaşa-Alanya Havalimanı'ndan, Scandinavian Airlines uçuşlarının başlamasının Alanya ve Gazipaşa turizmine katkısı olması bekleniyor. Koronavirüs tedbirlerinin ardı...

Gazipaşa-Alanya Havalimanı'ndan Oslo Uçuşlarının Başladı
 
Koronavirüs tedbirlerinin ardından uzun bir süre yurt dışı uçuşlarının durdurulduğu Gazipaşa-Alanya Havalimanı'nda sessizlik bitiyor.
 
Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Gazipaşa-Alanya Havalimanı'ndan, Scandinavian Airlines uçuşlarının başladığı duyurusunu yaptığı gönderisinde ''Bölgemize hayırlı olsun.'' ifadelerini kullandı.
 
Antalya Gazipaşa Haberler Olarak Edindiğimiz Bilgiye Göre:
Gazipaşa-Alanya Havalimanı'ndan, Scandinavian Airlines uçuşlarının başlamasının Alanya ve Gazipaşa turizmine katkısı olması bekleniyor.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler