loader
Mesut Özil Türkiye’ye Geliyor

Mesut Özil Türkiye’ye Geliyor

TSİ 20.30’da İngiltere’nin başkenti Londra’da olması planlanan TC-RMK kuyruk tescilli uçağın Mesut Özil ve ailesini 00.15’de İstanbul Sabiha Gökçen...

Mesut Özil Türkiye’ye Geliyor...
 
Fenerbahçe’nin prensip anlaşmasına vardığı Mesut Özil’i Türkiye’ye getirecek olan uçak İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkış yaptı. 
 
TSİ 20.30’da İngiltere’nin başkenti Londra’da olması planlanan TC-RMK kuyruk tescilli uçağın Mesut Özil ve ailesini 00.15’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na getirmesi bekleniyor.
 
Mesut Özil’in bu gece İstanbul’a geleceği uçakta, eşi Amine Özil, kayınvalidesi Gülter Gülşe ve menajeri Erkut Söğüt’de yer alacak...
 
Mesut Özil Türkiye’ye Geliyor
 
Antalya Gazipaşa haberler olarak edindiğimiz bilgiye göre Mesut Özil'in İstanbul'a geliş saati belli oldu.
 
Fenerbahçe'nin prensip anlaşmasına vardığı Mesut Özil'in uçağı saat 00.15'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yapacak.
 
Son zamanlarda Türkiye gündeminde yer alana Fenerbahçe'nin 3,5 yıllık prensip anlaşmasına vardığı Mesut Özil'i Türkiye'ye getirecek olan uçak İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yaptı.
 
 
TSİ 20.30'da İngiltere'nin başkenti Londra'da olması planlanan TC-RMK kuyruk tescilli uçağın Mesut Özil ve ailesini 00.15'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na getirmesi bekleniyor.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler