loader
Sanat Şehri Gazipaşa...

Sanat Şehri Gazipaşa...

Antalya Gazipaşa' da 5. Uluslararası Gazipaşa Kültür ve Sanat Sempozyumu kapsamında, heykel sanatçıları çalışmalarına başladı. Başkan Yılmaz sanat çalışmaları hakkında yaptığı açıklamasında...

Sanat Şehri Gazipaşa...
 
Gazipaşa belediye başkanı sn. Mehmet Ali Yılmaz Gazipaşa' da yapılmakta olan sanat çalışmaları hakkında açıklama yaptı.
 
Antalya Gazipaşa' da 5. Uluslararası Gazipaşa Kültür ve Sanat Sempozyumu kapsamında, heykel sanatçıları çalışmalarına başladı.
 
Sanat Şehri Gazipaşa...
Başkan Yılmaz sanat çalışmaları hakkında yaptığı açıklamasında:
 
5. Uluslararası Gazipaşa Kültür ve Sanat Sempozyumu kapsamında, heykel sanatçılarımız çalışmalarına başladı. 
 
Sanat Şehri Gazipaşa...
17 ülkeden 45 sanatçının katılımıyla; resim, heykel, edebiyat (masal), karikatür ve fotoğraf alanında yapılacak çalışmalar, Gazipaşa’mızda bir sanat şöleni yaşatacak.
 
Sanat Şehri Gazipaşa...
Belediyemiz Halk Büfe ve Gazipaşa Öğretmenevi’nde, 30 Ekim’e kadar devam eden atölye çalışmalarına, tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. DEDİ.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler