loader
Anılarımızda Kalan Gazipaşalı Sözcükler

Anılarımızda Kalan Gazipaşalı Sözcükler" Kitabı Çıktı.

Gazipaşa Belediyesinin bir kültür hizmeti olarak sponsorluğunu üstlendiği kitap için, 21 Kasım 2021 günü saat 14.00'da, BELEDİYE İŞ HANI EĞİTİM SEN LOKALİNDE imza günü düzenlenmiştir.

Eğitimci Tayyar Ünal'ın "Anılarımızda Kalan Gazipaşalı Sözcükler" Kitabı Çıktı.
 
Gazipaşa Belediyesinin bir kültür hizmeti olarak sponsorluğunu üstlendiği kitap için, 21 Kasım 2021 günü saat 14.00'da, Belediye İş Hanı Eğitim Sen Lokalinde imza günü düzenlenecektir. 
 
Belirtilen saatte, Tayyar ÜNAL okuyucularına kitabını imzalamak için sizi bekliyor olacak. Eserin editörlüğünü Eğitimci yazar, şair Vedat SÜMBÜL yapmıştır.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler