loader
Antalya Gazipaşa Adliyesi’nde Tayin Rüzgarı

Antalya Gazipaşa Adliyesi’nde Tayin Rüzgarı

Gazipaşa Adliyesi’nde görev yapan 1 Cumhuriyet savcısı ve 7 hakimin aynı kararname kapsamında başka adliyelere tayini çıkarken, yine çeşitli adliyelerde görev yapan 2 Cumhuriyet savcısı ile 6 hakim..

Gazipaşa Adliyesi’nde Tayin Rüzgarı
 
2022 adli ve idari yarı ana kararnamesi ile Gazipaşa Adliyesi'nde görev yapan bazı hakim ve savcıların görev yerleri değişti
 
HAKİMLER ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi, merakla beklenen 2022 adli ve idari yarı ana kararnamesini tamamladı. HSK 1. Dairesince son şekli verilen kararname ile 5075 adli yargı, 351 ise idari yargıdan olmak üzere toplam 5426 hakim savcının görev yeri değiştirilirken gözler görev yeri değişen hakim ve savcılar listesine çevrildi. 
 
Gazipaşa Adliyesi’nde görev yapan 1 Cumhuriyet savcısı ve 7 hakimin aynı kararname kapsamında başka adliyelere tayini çıkarken, yine çeşitli adliyelerde görev yapan 2 Cumhuriyet savcısı ile 6 hakim de Gazipaşa Adliyesi’ne tayin edildi.
 
SAVCI ALANOĞLU KÜÇÜKÇEKMEYECE’YE GİTTİ
 
2020 yılındaki yaz kararnamesiyle Gazipaşa Cumhuriyet Savcılığı’na atanan Erkan Alanoğlu’nun da tayini çıktı. Son kararname ile Cumhuriyet Savcısı Erkan Alanoğlu Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı’na eşi İcra Mahkemesi Hâkimi Özlem Alanoğlu ise Küçükçekmece Hâkimliği’ne atandı. 
 
Asliye Ceza Mahkemesi Hâkimi Betül Avan Tengül Gaziosmanpaşa Hâkimliği’ne, Asliye Ceza Mahkemesi Hâkimi Emine Polat Uzunköprü Hâkimliği’ne, Asliye Ceza Mahkemesi Hâkimi Ali Onur Tüzün Konya Hâkimliği’ne, Asliye Hukuk Mahkemesi Hâkimi Abdullah Öngel İstanbul Hâkimliği’ne, Asliye Hukuk Mahkemesi Hâkimi Ayben Çelik Öngel İstanbul Hâkimliği’ne, Asliye Hukuk Mahkemesi Hâkimi Büşra Kandemir ise Hâkimi Hopa Hâkimliği’ne atandı.
 
GAZİPAŞA’YA 2 SAVCI 6 HAKİM ATANDI
 
Gazipaşa Adliyesi’ne ise 2 savcı ile 7 hakimin ataması yapıldı. Kararname ile Büyükçekmece Hâkimi 
 
Hüsnü Furkan Taşcıoğlu, Bakırköy Hakimi Ekrem Karataş, İstanbul Hâkimi Alper Önal, Yayladağı Hakimi Burcu Taşdemir, Kayseri Hakimi Burcu Karakuş ve Diyarbakır Hâkimi Bahar Geçkil Ergüden ise Gazipaşa Adliyesi’ne atandı. Dicle Cumhuriyet Savcısı İbrahim Sakin ile Yıldızeli Cumhuriyet Savcısı Çağrı Öğüt ise Gazipaşa Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler