loader

Netanyahu’dan Flaş Kara Operasyonu Mesajı "Hazırız"

Gazze sınırında askerlerle bir araya gelen İsrail Başbakanı Netanyahu İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik kara operasyonunun yakın olduğu mesajını verdi. Netanyahu..

 
Netanyahu’dan Flaş Kara Operasyonu Mesajı: Hazırız!
 
İsrail Filistin Son Dakika: Netanyahu’dan Flaş Kara Operasyonu Mesajı: Hazırız! İsrail Kana Doymadı.
 
Gazze'ye ölüm yağdıran İsrail, gece gündüz demeden bölgeyi bombalamaya devam ederken dünyanın gözleri önünde insanlık suçu işliyor. 
 
Gazze sınırında askerlerle bir araya gelen İsrail Başbakanı Netanyahu İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik kara operasyonunun yakın olduğu mesajını verdi. Netanyahu, paylaşımına "Hazırız" ifadesini eklerken gelen son bilgilere göre İsrail Güvenlik Kabinesi toplandı.
 
İşte son dakika haberinin ayrıntıları…
 
Gazze'ye ölüm yağdıran İsrail, gece gündüz demeden bölgeyi bombalamaya devam ediyor. İsrail'in Gazze'ye kara operasyonu hazırlığında olduğu bilinirken İsrail resmi devlet televizyonu KAN, operasyon için hazırlıkların tamamladığını duyurdu.
 
Kuvvetlerin hareketi ve konumlandırılması da dahil olmak üzere tüm gelişmelerin, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne girmek için hazırlıklarını tamamladığını gösterdiği ifade edilen haberde, Gazze'ye yapılacak kara harekâtının, savaşın "Yahudi yerleşim birimlerinin silahlı Filistinlilerden temizlenmesinden sonraki" ikinci aşaması olduğu aktarıldı.
 
Diğer yandan gelen son dakika bilgisine göre Gazze sınırı yakınlarında bulunan askerlerle bir araya gelen İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve Savunma Bakanı Yoav Gallant, İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik kara operasyonunun yakın olduğu mesajını verdi.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler