loader
Başkan Yılmaz’dan Günnercik Yayla Şenliği Teşekkürü

Başkan Yılmaz’dan Günnercik Yayla Şenliği Teşekkürü

Şenliğimizde geleneksel hale gelen şenlik ağası yarışlarımızı, bir önceki şenlik ağamız Durmuş Özgen kazandı. Ağamızı tebrik ediyor, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şenliğimizin..

Başkan Yılmaz’dan Günnercik Yayla Şenliği Teşekkürü
 
GAZİPAŞA Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 29-31 tarihleri arasında gerçekleşen 3. Gazipaşa Toroslar Günnercik Yayla Şenliği’ne katılan, katkı veren ve şenlik coşkusuna ortak olan herkese teşekkür etti. Gazipaşa Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 3. Gazipaşa Toroslar Günnercik Yayla Şenliği coşku içinde gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Yılmaz, 2023 yılında daha coşkulu bir şenlik düzenleyeceklerini söyledi.
 
Katılanlara Teşekkür 
 
Belediye Başkanı Yılmaz, şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi, “Günnercik Yaylası’nda coşku dolu 3 gün geçirdik. Şenliğimizin ikinci gününde Yörük Göçümüzü kültürümüze uygun bir şekilde gerçekleştirdik. 
 
Şenliğimizde geleneksel hale gelen şenlik ağası yarışlarımızı, bir önceki şenlik ağamız Durmuş Özgen kazandı. Ağamızı tebrik ediyor, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şenliğimizin ikinci gününde bizlerle olan, Gazipaşa Kaymakamı Sayın Orhan Altun'a, CHP Antalya Milletvekili Sayın Cavit Arı’ya, İyi Parti Antalya Milletvekili Sayın Feridun Bahşi’ye, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek’e, 
 
Alanya Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel’e, il ve ilçe siyasi parti temsilcilerimize, uzaktan yakından gelen misafirlerimize ve hemşerilerime teşekkür ediyorum. Halkımızın yoğun katılım gösterdiği şenliğimizde, ünlü sanatçılarımız Sümer Ezgü ve Kubat’ın şarkılarıyla doyasıya eğlendik. Kültürümüzü yaşatmaya ve gelecek nesillere aktarmaya her zaman devam edeceğiz” dedi.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler