loader
Gazipaşa Chp Yönetimi Babalar Gününü Kutladı...

Gazipaşa Chp Yönetimi Babalar Gününü Kutladı...

Babalar Günü ziyaretlerinde, sosyal mesafe kuralına dikkat edilirken, babalara çeşitli hediyeler takdim edildi. Gazipaşalı babalar, ziyaretler karşısında şaşkınlıklarını...

Gazipaşa Chp Yönetimi Babalar Gününü Kutladı...
 
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İlçe Örgütü, Babalar Günü dolayısıyla ilçenin çınarlarına ziyarette bulundu. CHP İlçe Başkanı Güven, Gençlik Kolları Başkanı Kerim Ercan Şanlı ve yönetim üyeleri; partili büyükleri ziyaret ederek Babalar Günü’nü kutladı. 
 
Babalar Günü ziyaretlerinde, sosyal mesafe kuralına dikkat edilirken, babalara çeşitli hediyeler takdim edildi.
 
Gazipaşalı babalar, ziyaretler karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. CHP İlçe Başkanı Ömer Güven, “Gençlik Kolları Başkanımız Kerim Ercan Şanlı ve gençlik kolları yönetimi arkadaşlarımızla birlikte köylerimize babalar günü ziyaretlerinde bulunduk. 
 
Bu vesileyle, tüm babalarımızın babalar gününü bir kez daha kutluyorum” dedi. 
 
CHP Gençlik Kolları Başkanı Şanlı ise, “İlçe Başkanımız ve gençlik kolları yönetimi arkadaşlarımızla birlikte, partimizin çok değerli büyüklerinden Mehmet Ali Yaman amcamız başta olmak üzere çeşitli ziyaretlerde bulunup, babalar gününü kutladık. Bu ulu Çınarın gölgesi altında birlikte daha nice güzel günlere” ifadelerini kullandı.
 
Gazipaşa Chp Yönetimi Babalar Gününü Kutladı
 
Gazipaşa Haberler Olarak Tavsiye Linklerimiz;
Bu Linkleri Tıklayarak Gazipaşada Gezilecek Yerler ve Gazipaşada Âdet Ve Gelenekler, Gazipaşa Mutfak Kültürü Haberlerimizi'de İnceleyebilirsiniz… 
 

 Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı