loader
Gazipaşa’ya İnce Ziyaret

Gazipaşa’ya İnce Ziyaret

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı’ndan aday olması halinde şartlarını sıraladı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'ndan aday olması halinde şartlarını sıraladı...

Gazipaşa’ya İnce Ziyaret
 
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumartesi günü Gazipaşa’da vatandaşlarla buluştu, esnafı ziyaret etti.
 
MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Gazipaşa ve Alanya’yı ziyaret etti. Antalya ziyaretlerine Cumartesi güanü saat 16.30'da Gazipaşa'dan başlayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, daha sonra Alanya’ya geçti. Partililerin eşlik ettiği Genel Başkan Muharrem İnce, Gazipaşa esnafını ziyaret ederek temaslara başladı. Genel Başkan İnce esnafın sorunlarını yerinde dinleyerek notlarını aldı. Vatandaşlarla sohbet eden İnce gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 
İNCE'DEN MİLLET İTTİFAKINA ADAYLIK ŞARTI
 
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı’ndan aday olması halinde şartlarını sıraladı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı'ndan aday olması halinde şartlarını sıraladı. Mansur Yavaş'ın 2, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 15 seçim kaybettiğini ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in beşinci partisi olduğunu dile getiren İnce, 
 
Gazipaşa’ya İnce Ziyaret
"Ben bir kere bir partiden Cumhurbaşkanı adayı oldum, kaybettim" ifadelerini kullandı. Millet İttifakı'nın aday adaylık şartlarını sıralayan Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, “Çıktım arkadaşlarımla yeni bir parti kurdum. Herkese ikici, üçüncü, beşinci, on beşinci şansı veriyorsunuz da bana ikinci şansı niye vermiyorsunuz? Niye bana bırak git, diyorsunuz? Ben buradayım. 
 
Aday bulamayacaksınız. Sonunda bana gelirsiniz. Bana gelirseniz aday olurum ama şartlarım var, dedim. Bir beni yarı yolda bırakmayacaksınız. İki sandıkları boş bırakmayacaksınız, geçen sefer olduğu gibi. 12 bin sandığı boş tutup, saat 9 buçukta sistemi çökertip, sonra bana seçim gecesi neredeydin, diye sormayacaksın. Nerede olduğumu bilmiyor musunuz? Beraber değil miydik” şeklinde konuştu. 
 
Muharrem İnce, iktidara yönelik ekonomi üzerinden eleştirilerde buldu. Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren İnce, Alanya'daki program için Gazipaşa'dan ayrıldı.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler