loader
Doğanca Muhtarlık Seçimleri Sonucu Ne Olacak?

Doğanca Muhtarlık Seçimleri Sonucu Ne Olacak?

Doğanca'da son yapılan seçimlerde benim de komşum olan Zülfikar Sönmez bayrağı eski muhtar Kamil Gazioğlu'ndan devralmıştı. Seçimlere epey aday katılmış ve büyük bir heyecan yaşanmıştı.

Doğanca'da Muhtarlık Seçimleri Büyük Çekişmeye Sahne OlacakDoğanca'da Muhtarlık Seçimleri Büyük Çekişmeye Sahne Olacak
Fatih YILMAZ
 
Sessiz cennet Gazipaşa'yı tanıyanlar, ilçenin en güzel köyünün Doğanca olduğunu bilir. Biz yıllarca hep Doğanca Köyü dedik ama şimdi Doğanca Mahallesi oldu.
 
Ben şahsen mahalle kelimesine alışamadım, benim gözümde Doğanca hala benim güzel köyüm.
 
Gurbette olsam da köylülerimle her daim iletişim halindeyim. Doğanca'da son yapılan seçimlerde benim de komşum olan Zülfikar  Sönmez bayrağı eski muhtar Kamil Gazioğlu'ndan devralmıştı.
 
Seçimlere epey aday katılmış ve büyük bir heyecan yaşanmıştı. Benzer bir heyecanın gelecek seçimde de yaşanması bekleniyor.
 
Zülkifar Sönmez'in başarılı olup olmadığını köyümüzde yaşayanlar takdir edecek. Ancak benim sizlerle paylaşmak istediğim başka bir husus var. 
 
Çevresi oldukça geniş, sürpriz bir ismin muhtarlık seçimlerine ciddi şekilde hazırlandığını duydum.
 
Etrafından bu isme, 'mutlaka aday ol, sen herkesi kucaklarsın, hem tecrüben de var, yol yordam biliyorsun' şeklinde sürekli telkin yapılıyormuş.
 
O da bu çağrılara sessiz kalmayarak aday olacakmış. İnşallah en iyi hizmeti kim getirecekse o kazansın, çünkü Doğanca her şeyin en iyisini hak ediyor.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler