loader
Chp’de Gençlik Buluşması

Chp’de Gençlik Buluşması

Dün Pazarcı Mahallesi’ndeki Karacağaçlık Restoran’da düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Yavuz Demir ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özkurt..

Chp’de Gençlik Buluşması
 
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Gazipaşa Gençlik Kolları, genç partililerle yemekte bir araya geldi. CHP Gençlik Kolları Başkanı Kerim Ercan Şanlı ve yönetimi tarafından organize edilen yemeğe 30 yaş altındaki partililer katıldı. 
 
Dün Pazarcı Mahallesi’ndeki Karacağaçlık Restoran’da düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Yavuz Demir ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Özkurt, eski CHP İlçe Başkanı Vural Görgülü, Diş Hekimi Murat Özçelik, meclis üyeleri ile çok sayıda partili genç katıldı. Hep birlikte yemek yiyen CHP’li gençler, 2023 yılında yapılacak seçimler başta olmak üzere birçok konu üzerinde konuşarak fikir alışverişinde bulundu. 
 
Birlik, beraberlik ve kaynaşmanın yaşandığı yemeğin ardından açıklama yapan CHP Gençlik Kolları Başkanı Kerim Ercan Şanlı, bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Yemeğe katılan herkese teşekkür eden Gençlik Kolları Başkanı Şanlı sözlerine şöyle devam etti, “Bir süre önce 30 yaş altı partililerimizle bir toplantı gerçekleştirmiştik. 
 
Bunu pekiştirmek adına CHP Gençlik Kolları olarak yemekte tekrar buluştuk. İnandığımız bu yolda gençlerimizle tam gaz devam ediyoruz. Kısacası genç, dinamik yüzler olarak yine beraberiz. Buluşmamızda bize eşlik eden Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’a, İlçe Başkanımız Yavuz Demir’e, CHP İlçe Örgütü yöneticilerimize, partidaşlarımıza ve en önemlisi bu yemeği asıl anlamlı kılan gençlerimize teşekkür ederiz” dedi.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler