loader
GÜNDES’ten Burs Çağrısı

GÜNDES’ten Burs Çağrısı

Gazipaşalı Üniversitelileri Destekleme Derneği (GÜNDES) Başkanı Yusuf Kileci, burs almak isteyen öğrencilere başvuru çağrısı yaptı. Kısa adı GÜNDES olan Gazipaşalı Üniversitelileri Destekleme Derneği 2022-23...

GÜNDES’ten Burs Çağrısı
 
Gazipaşalı Üniversitelileri Destekleme Derneği (GÜNDES) Başkanı Yusuf Kileci, burs almak isteyen öğrencilere başvuru çağrısı yaptı. Kısa adı GÜNDES olan Gazipaşalı Üniversitelileri Destekleme Derneği 2022-23 eğitim yılı burs başvuruları başlıyor.
 
GÜNDES Başkanı Yusuf Kileci, burs başvuruları ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi, “GÜNDES, Gazipaşa çocuklarını sahipleniyor, başarıyı ödüllendiriyor, eğitimlerini destekliyor. Gazipaşa çocuklarını ayrıcalıklı kılıyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da burs başvuruları ÖSYM yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla başlayacak ve bizzat öğrencilerimizin kendisince yapılacaktır.
 
Aileden ya da tanıdıklardan birinin başvuruları kabul edilmez. ÖSYM yerleştirme sonuçlarının açıklanmasından itibaren 2 hafta süreyle başvurular alınacak, ardından değerlendirme sürecine geçilecektir. Okullar açılmadan kimlerin altın çocuk olarak seçildiği belli olacak, altın çocuklarımız okullarına burs kazanarak gidecekler.
 
Bu yılki burs miktarı da 800 TL olacaktır. Bugüne kadar 13 altın çocuğumuzu destekleyen GÜNDES, bu yıl 7 yeni altın çocuk daha seçerek desteklediği öğrenci sayısını 20 yapmak istemektedir. GÜNDES bütün Gazipaşa'yı kucaklamakta olup her çocuğumuza eşit mesafededir, çocuklarımızı ölçülebilir ölçütlerle ve titizlikle seçerken aynı zamanda Gazipaşa'nın ve ülkemizin geleceğine de mükemmel bir yatırım yapmaktadır.
 
Burs başvurusu için 0554 562 57 47 GÜNDES numarasını aramaları yeterlidir. GÜNDES ailesi olarak, başarılı öğrencilerimizi ve ailelerini kutlar, öğrencilerimizin sağlıklı ve başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerini, hayata daha iyi hazırlanmalarını; kendilerine, ailelerine, ülkemize ve insanlığa katkı sağlamalarını dileriz” diye konuştu.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler