loader
30 Ağustos’a Özel Turnuva

30 Ağustos’a Özel Turnuva

30 AĞUSTOS Zafer Bayramı’nın dolayısıyla Gazipaşa’da satranç turnuvası düzenlenecek. Türkiye Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenecek satranç turnuvası 20-21 Ağustos tarihlerinde...

30 Ağustos’a Özel Turnuva
 
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümü nedeniyle 20-21 Ağustos tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecek
 
30 AĞUSTOS Zafer Bayramı’nın dolayısıyla Gazipaşa’da satranç turnuvası düzenlenecek. Türkiye Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenecek satranç turnuvası 20-21 Ağustos tarihlerinde Gazipaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak.
 
2 gün sürecek turnuvaya 7 yaş, 8 yaş, 10 yaş ve altı, 12 yaş altı ve açık kategori olmak üzere 5 farklı kategoride yarışacaklar. Turnuvaya 18 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’e kadar başvuruda bulunabilecek. Turnuvada kendi kategorisinde dereceye giren sporculara kupa ve madalya verilecek.  İsviçre sistemine göre yapılacak turnuva 6 tur üzerinden yapılacak.
 
Başvurular www.antalya.tsf.org.tr adresinden online olarak yapılacak. Başvurularda; sporcunun adı soyadı, doğum tarihi, kimlik numarası, UKD,  varsa ELO puanı ile FIDE ID kodunun, ayrıca telefon numarasının eksiksiz olarak bulunması zorunludur. Geç kayıt veya eksik bilgiden kaynaklanacak hak kayıplarından başvuru sahipleri sorumlu olacak.
 
Her kategoride, ilk üç dereceyi elde eden sporculara kupa, ilk beş dereceyi elde eden sporculara madalya verilecek. Turnuva ile ilgili Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliği’nden yapılan açıklamada, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılını kutlayacağız.
 
Kutlama etkinlikleri kapsamında 20-21 Ağustos tarihlerinde Gazipaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda satranç turnuvası düzenlenecektir. Karşılaşmalar 35'+30'' eklemeli tempo ile oynanacak olup, sonuçlar UKD hesaplamalarında kullanılacaktır” ifadelerine yer verildi.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler