loader
Yaşlıların Bir Dediği İki Edilmiyor...

Yaşlıların Bir Dediği İki Edilmiyor...

Gazipaşa' da koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları sınırlandırılan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan...

Yaşlıların Bir Dediği İki Edilmiyor...
 
Gazipaşa Haberlerinde  koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları sınırlandırılan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların alışveriş ihtiyaçlarını karşıladı. 
 
Koronavirüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların sokağa çıkmalarının sınırlandırılmasının ardından Gazipaşa Kaymakamı Cemil Öztürk başkanlığında 'Gazipaşa Vefa Sosyal Destek Grubu' kuruldu.  
 
Gazipaşa İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri,  bu kapsamda 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların temel alışveriş ihtiyaçlarını evlerine götürerek teslim etti. Çile Mahallesi’nde vatandaşlara ihtiyaçlarını teslim eden Jandarma ekipleri, evlerinden dışarıya çıkmamaları konusunda da uyarıda bulundu.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Yorumlar

  • Yorumlayan: Osman Uyar
    27.3.2020 Email: osmanuyar99********

    Böyle güzel haberleri gördügüm zaman gercekten çok mutlu oluyorum.

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı