loader
Gazipaşa Belediyesinden Otogar Yazıhaneleri İçin İhale Çağrısı

Gazipaşa Belediyesinden Otogar Yazıhaneleri İçin İhale Çağrısı

Gazipaşa Haberler; Açık teklif usulü ile yapılacak ihaleler kapsamında; Gazipaşa Belediyesi, Gazipaşa otogarında bulunan 2 yazıhaneyi 3’er yıllığına kiraya verecek.

Gazipaşa Belediyesinden Otogar Yazıhaneleri İçin İhale Çağrısı...
 
Gazipaşa Belediyesi, Gazipaşa otogarında bulunan 2 yazıhaneyi 3’er yıllığına kiraya verecek. İhaleler, 1 Temmuz 2020 tarihinde, Gazipaşa Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda, 14.00 ile 14.15 saatlerinde gerçekleşecek. 
 
Antalya Gazipaşa Haberler Olarak yaptığımız araştırmada Açık teklif usulü ile yapılacak ihaleler kapsamında; 
 
Gazipaşa Otogarı’nda bulunan 13,50 metrekare 5 nolu yazıhane 1 yıllık tahmini kira bedeli KDV hariç 14 bin TL’ye;  yine 13,50 metrekarelik 8 nolu yazıhane 1 yıllık tahmini kira bedeli KDV hariç 14 bin TL’ye olmak üzere 3 yıllığına kiraya verilecek. 
 
İhale şartnamesi ve eki belgeler her gün mesai saatleri içerisinde Destek Hizmetleri Müdürlüğünden veya www.gazipasa.bel.tr internet adresinden temin edilebilecek. 
 
Gazipaşa Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ihaleler hakkında detaylı bilgi ve gerekli evraklar için Gazipaşa Belediyesi’ne ulaşılabileceği bildirildi.
 
Gazipaşa Haberler Olarak Tavsiye Linklerimiz;
Bu Linkleri Tıklayarak Gazipaşa Restoranları ve Gazipaşanın Tarihi Ve Özellikleri Haberlerimizi'de İnceleyebilirsiniz…

 Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı