loader
Gazipaşa'da Türk Bayrağı Niye Yok? Işıkları Niye Yanmıyor?

Gazipaşa'da Türk Bayrağı Niye Yok? Işıkları Niye Yanmıyor?

Gazipaşa’nın girişinde bulunan, Gazipaşa tabelasının ışıklandırması uzun bir süredir çalışmıyor. Işıklarının çalışmaması bir yana Gazipaşa ve Atatürk...

Gazipaşa Tabelasında Türk Bayrağı Niye Yok? Işıkları Niye Yanmıyor?
 
Gazipaşa’nın girişinde bulunan, Gazipaşa tabelasının ışıklandırması uzun bir süredir çalışmıyor. Işıklarının çalışmaması bir yana Gazipaşa isminin ve Atatürk’ün olduğu bir şehri simgeleyen bir tabelada Türk bayrağı niye yok?
 
Antalya Gazipaşa halkından bazı vatandaşlarında dikkatini çeken konu hakkında sorumluların duyarsızlığı tepkilere neden oldu?
 
Sosyal ağlarda geyik haline gelen yetkililerin sorumsuzluğu düşündürücü;
 
Antalya Gazipaşa haberler olarak takipçimizin mesajında;
 
Şehrimizin tabelasının ışığının yanmadığı ve Atatürk’ün olduğu bir tabelada bayrağımızın olmaması şaşırtıcı!!! Böyle bir konunun basına çıkması ve yayınlanması dahi o şehir için ayıptır. Bu haberlerin yer almaması üzücü! 
 
Lütfen acil şekilde bu tabelanın ışıklandırmasının yapılmasını talep eder herkese hayırlı işler dilerim...
 
Bu haberi görsel ve yazılı haberlerde sık sık görmeye başladık. Siyasette benim zamanımda yapılmadı. Benim zamanımda olmadı düşüncesi olmamalı. Bu sorunun giderilmesi, ayrıca yanına bir direk dikilip bayrak da asılmalı fikrini de belirtiyoruz.
 
Şeklinde olmuştur. İlgililere duyurulur...


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler